Haber

Karasu’da Kişi, Aracında Başka Birini Görünce Şok Oldu

Sakarya’nın Karasu ilçesinde otomobilini çalışır durumda bırakan kişi, geri döndüğünde direksiyonda başka birinin oturduğunu görünce şok oldu. Akli dengesinin yerinde olmadığı ya da uyuşturucu etkisi altında olduğu iddia edilen şüpheli, “Biri gidelim dedi, ben de içeri girdim. Otomatik ya da manuel olsaydı sabaha kadar dolaşacaktım” dedi.

Karasu’da meydana gelen tuhaf olayda, arabasını çalışır durumda bırakan Ensar Yavuzyiğit, geri döndüğünde direksiyonda başka birinin oturduğunu görünce şaşkınlığa uğradı. Akli dengesi yerinde olmadığı veya uyuşturucu madde etkisi altında olduğu iddia edilen şüpheli ile araç sahibi arasında geçen diyaloglar cep telefonu kamerasına saniye saniye kaydedildi. Araç sahibinin sorduğu şüpheli, “‘Hadi gidelim’ diye bir ses duydum. Dışarı çıkıp arabaya bindim. Araç otomatik yerine manuel olsaydı yapardım” dedi. Sabaha kadar etrafta dolaştım.”

“Aracımın sürücü koltuğunda bir kişinin daha olduğunu gördüm.”

Olayı anlatan Ensar Yavuzyiğit, “Arabamı çalışır halde bırakıp markete girdim. Marketten çıktığımda aracımın sürücü koltuğunda başka birinin daha olduğunu gördüm. Bunun üzerine kişiyi araçtan indirdim. ve sorular sordu. Sorularıma verdiği yanıtlardan dolayı şahsın akıl sağlığının yerinde olmadığını veya uyuşturucu etkisi altında olduğunu düşündüm. “O anları kaydederek delil elde etmek istedim” dedi. – SAKARYA

haber-ulus.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu