Teknoloji

Epic Games’in Ücretsiz Oyunları Bu Hafta Açıldı

 
Her hafta ücretsiz oyunları kullanıcılara sunan Epic Games’in bu haftaki oyunları erişime açıldı. Bu hafta oyuncular, rol yapma strateji oyunu Fort Triumph’u ve oyun oluşturma aracı RPG in a Box’ı Epic Games kitaplığına kalıcı olarak ekleyebilirler. Oyunlara 8 Aralık Perşembe saat 18:00’e kadar ücretsiz sahip olabilirsiniz.
 
Öte yandan önümüzdeki hafta ücretsiz olarak dağıtılacak oyunlar da belli oldu. Bu oyunlar arasında Saints Row IV: Re-Elected ve Wildcat Gun Machine bulunmaktadır.
 
Epic Games, oyunculara bu hafta iki oyun veriyor
 
 
Her hafta farklı yapımları ücretsiz ve kalıcı bir biçimde sunan Epic Games, geçtiğimiz hafta uzay temalı aksiyon oyunu STAR WARS: Squadrons’u vermişti. Şimdi bir Kutuda Fort Triumph ve RPG veriyor.
 
Fort Triumph
 
Fort Triumph, XCOM’un sıra tabanlı savaşları ile HOMM’un dünya keşfini bir araya getiren bir strateji oyunudur. Oyunda kasabalar kurabilir, çeşitli eşyalar toplayabilir, kahramanlarımızı geliştirebilir ve daha fazlasını yapabiliriz.
 
– Epik Oyunlar sayfası
 
Bir Kutuda RPG
 
Hikayeleri ve fikirleri hayata geçirebileceğimiz RPG in a Box, eğlenceli ve kolay bir oyun oluşturma sistemi içeriyor. Bu bağımsız araçla başka etkileşimli deneyimler yaratabilir ve kendi fikirlerimizi hayata geçirebiliriz.
 
Epic Games sayfası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu